قرارداد انجام خدمات مربوط به قطع و وصل جریان انشعاب برق مشترکین مصارف عادی بین شرکت برق و پیمانکار

قرارداد انجام خدمات مربوط به قطع و وصل جریان انشعاب برق مشترکین مصارف عادی بین شرکت برق و پیمانکار

انشعاب برق مصارف اشتراکی

این انشعاب برای به کار انداختن تاسیسات اشتراکی مانند آسانسور، شوفاژ، تهویه مطبوع یا روشنایی عمومی و امثال آن در بلوک‌ها و مجموعه‌های ساختمانی مسکونی و شهرک‌های مسکونی و صنعتی و عمومی به طور جدا از سایر انشعابات دایر می‌گردد. به هر بلوک و یا مجموعه ساختمانی که همه واحد‌های آن دارای کاربری یکسان باشند تنها یک انشعاب برای مصارف اشتراکی واگذار می‌گردد. در صورتی که تاسیسات اشتراکی بلوک‌ها و یا مجموعه‌هایی که چند نوع فعالیت (مسکونی، تجاری، عمومی و …) در آن‌ها انجام می‌شود مجزا باشد می‌توان بیش از یک انشعاب اشتراکی واگذار نمود.

انشعاب برق مصارف عمومی

نشعاب برق برای مصارف عمومی به انشعابی اطلاق می‌شود که برای خدمات عمومی به کار رود.

انشعاب برق تولید (کشاورزی)

انشعاب برق تولید کشاورزی به انشعابی اطلاق می‌شود که ار نیروی برق برای پمپاژ آب‌های سطحی و زیر زمینی و یا پمپاژ مجدد آب برای تولید محصولات کشاورزی استفاده می‌کند و دارای پروانه معتبر بهره برداری از سازمان‌های آب منطقه‌ای نیز می‌باشد.

انشعاب برق چاه‌های آب غیر کشاورزی

کلیه چاه‌های آب غیر کشاورزی با توجه به کاربردشان بر حسب مورد بهای برق را با تعرفه‌های مربوط پرداخت خواهند نمود.

انشعاب برق تولید (صنعت و معدن)

انشعاب برق تولید (صنعت و معدن) به انشعابی اطلاق می‌شود که ار برق برای به کار انداختن و بهره برداری از صنایع، کارخانه ها، استخراج معادن، صنایع کشاورزی برای تولید فرآورده‌های کشاورزی و دامی در کارگاه‌ها (مشخص شده در تعرفه تولید) و صنایع کوچک و صنوف تولیدی که دارای پروانه معتبر بهره برداری از مراجع ذیربط هستند، استفاده می‌شود.

 انشعاب برق سایر مصارف

انشعابی که برای محل کسب دایر می‌گردد مشمول این تعرفه می‌باشد. ضمناً مصارف سایر انشعاب‌هایی که با هیچیک از موارد دیگر بند ۱-۱۶-۴ مطابقت ندارند مشمول تعرفه تجاری و سایر مصارف است.

انشعاب برق مصارف آزاد

این انشعاب ویژه متقاضیانی که تمایل به پرداخت هزینه‌های عمومی برقراری انشعاب برق، ندارند. بهای برق مصرفی انشعاب آزاد با توجه به نوع مصرف و انطباق آن با هر یک از موارد “الف” تا “و”  و

بند ۱-۱۶-۴ با تعرفه خاص انشعاب بهای برق مصرفی انشعاب آزاد محاسبه و دریافت خواهد شد. برق‌های غیر دائم، چراغانی‌ها و تابلو‌های تبلیغاتی نیز از جمله اینگونه انشعابات محسوب می‌گردند.

انشعاب برق برای فروش مجدد:این انشعاب ویژه مشترکینی می‌باشد که نیروی برق را به صورت یک جا از شرکت‌ها دریافت و از طریق شبکه تحت مدیریت خود مجدداً به مشترکین نهایی به فروش می‌رسانند.

این قرارداد نمونه خوبی برای انجام خدمات مربوط به قطع و وصل جریان انشعاب برق مشترکین مصارف عادی بین شرکت برق و پیمانکار می باشد.


خدمات مشاوره حقوقی توسط مجموعه پاد با بهترین کیفیت قابل انجام می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره حقوقی تلفنی با شماره تلفن 26116691 تماس حاصل فرمایید.

55,000 تومان

قطع و وصل انشعاب برق مشترکین مصارف عادی بین شرکت برق و پیمانکار

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرارداد انجام خدمات مربوط به قطع و وصل جریان انشعاب برق مشترکین مصارف عادی بین شرکت برق و پیمانکار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *